• Yeni Kız
RiteAV-Doğrudan Gömme / Dış Mekan SC-SC 12 Telli Fiber Optik Kablo-Çok Modlu (50/125) - 250M

RiteAV-Doğrudan Gömme / Dış Mekan SC-SC 12 Telli Fiber Optik Kablo-Çok Modlu (50/125) - 250M

₺ 177.00

Açık havada kullanılabilir ve boru olmadan toprağa gömülebilir. her iki ucunda da 12 iplikçik elyafı sonlandırıldı.A tarafı SC-UPC konnektörleri ile sonlandırılmıştır.B tarafı SC-UPC konnektörleri ile sonlandırılmıştır. 250 metre uzunluğunda.Bu 250 M uzunluğunda, 12 telli kablo, yaklaşık 12" koparma ile UV dereceli, iç-dış mekan, siyah ceketlidir.İki ucu da kesildi.

Ana özellikler

Müşteri seçim