• Yeni Kız
EB-LINK LC-LC Fiber Optik Kablo Jumper Yama Kablosu Simplex Tek Modlu 9/125 LC-LC, 2 Metre (6.56 Feet)

EB-LINK LC-LC Fiber Optik Kablo Jumper Yama Kablosu Simplex Tek Modlu 9/125 LC-LC, 2 Metre (6.56 Feet)

₺ 17.97

LC / PC-LC / PC,Tek Yönlü, Tekli Mod, 2 Metre.Tüm standart fiber optik ekipman ve konektörlerle uyumludur.Seramik konektörler düşük sinyal kaybı ve yüksek güvenilirlik sağlar.Taşıyıcı sınıfı kalitede %100 yeni fiber optik kablo sunuyoruz ve en zorlu LAN/WAN uygulamalarınız ,ses projeleriniz veya ağ dağıtımlarınız için tamamen güvenilir olabilir.

Ana özellikler

Müşteri seçim